Zajęcia taneczne

Grupy wiekowe:
5-6 lat
Grupy wiekowe:
7-9 lat
Grupy wiekowe:
10-12 lat
Grupy wiekowe:
13-16 lat
Zajęcia taneczne w CKiT w Iłży

Dlaczego warto zapisać swoje dziecko na nasze zajęcia?

Dzieci uczestniczące w zajęciach z tańca uczą się lepszej równowagi i koordynacji ciała oraz poczucia rytmu. Regularne ćwiczenia, którym towarzyszy wiele zabawy pozwalają na utrzymanie przez najmłodszych świetnej kondycji. Ruch wynikający z systematycznego tańczenia wpływa także na poprawę gibkości dzieci, a także ich ogólną sprawność. Nauka długich i skomplikowanych choreografii wymaga z kolei skupienia, a ich opanowywanie ćwiczy i wspiera pamięć najmłodszych.

Udział w zajęciach tanecznych znacząco wpływa także na rozwój psychiczny i emocjonalny małych tancerek i tancerzy. Regularne treningi uczą skupienia i sumienności. Z kolei, wyzwania, z jakimi muszą się zmierzać dzieci w trakcie tańca uczą ich dojrzałego reagowania na niepowodzenia lub sukcesy. Taniec w grupie uczy współpracy i wzajemnego szacunku, a także samodzielności.

Podczas zajęć tanecznych dzieci poznają  takie style jak taniec nowoczesny, hip-hop, taniec jazzowy oraz podstawy baletu. dzięki czemu w przyszłości będą wiedziały, jaki styl jest ich ulubionym. Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, następnie dzieci poznają nowe ciekawe kroki, a to wszystko do najnowszych muzycznych hitów. Poznają też ćwiczenia wzmacniające i rozciągające całe ciało. Nie może oczywiście zabraknąć zabaw uwielbianych przez dzieci, dzięki którym pobudzają swoją kreatywność.  

Państwa pociechy znajdą u nas bardzo dobre warunki do rozwijania swoich umiejętności, zapewniamy bowiem fachową opiekę i zajęcia taneczne na najwyższym poziomie, które są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem.

Joanna Lisowska – pedagog, nauczyciel, instruktor, choreograf, tancerka, sędzia taneczny World Artistic Dance Federation. Założycielka Studio Tańca Fox w Starachowichach. Mistrzyni Świata z 2015r. jako tancerka i choreograf. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny w Warszawie- specjalizacja taniec jazzowy. Z wykształcenia jest magistrem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z terapią pedagogiczną. Organizator i opiekun wakacyjnych obozów tanecznych DANCE CAMP.

Swoją przygodę z tańcem zaczęła 30 lat temu, w Szkole Tańca MiM w Starachowicach, gdzie była tancerką, instruktorem i choreografem grup dziecięcych i młodzieżowych oraz prowadziła zajęcia dla Pań. Jest byłą tancerką i instruktorem grup początkujących w Kieleckim Teatrze Tańca.

Wielokrotnie szkoliła się u najlepszych pedagogów tańca takich jak: Elżbieta Szlufik- Pańtak, Grzegorz Pańtak, Thierry Verger, Nadia Kodiche, Jean Claude Marginale, Allasan Watt, Piotr Galiński, Jirina Nowakowska, Katarzyna Skawińska.

30 lat tańca spowodowało, że na swoim koncie ma niezliczone ilości występów na turniejach tańca, koncertach, teledyskach a nawet w serialu.

Zajęcia z Panią Asią charakteryzują się dużą dawką pozytywnej energii, głośną muzyką, świetną zabawą i dużą dawką TAŃCA!!!