Taniec nowoczesny

Taniec nowoczesny

Podczas zajęć tanecznych dzieci poznają podstawy elementów tańca nowoczesnego tj. street dance, hip-hop, dancehall, popping, locking, new age, house, break dance. Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, następnie dzieci poznają nowe ciekawe kroki, a to wszystko do najnowszych muzycznych hitów. Poznają też ćwiczenia wzmacniające i rozciągające całe ciało. Nie może oczywiście zabraknąć zabaw uwielbianych przez dzieci, dzięki którym pobudzają swoją kreatywność.  

Państwa pociechy znajdą u nas bardzo dobre warunki do rozwijania swoich umiejętności, zapewniamy bowiem fachową opiekę i zajęcia taneczne na najwyższym poziomie, które są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem.

Prowadzący

Joanna Lisowska – pedagog, nauczyciel, instruktor, choreograf, tancerka, sędzia taneczny World Artistic Dance Federation. Założycielka Studio Tańca Fox w Starachowichach. Mistrzyni Świata z 2015r. jako tancerka i choreograf. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny w Warszawie- specjalizacja taniec jazzowy. Z wykształcenia jest magistrem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z terapią pedagogiczną. Organizator i opiekun wakacyjnych obozów tanecznych DANCE CAMP.

Swoją przygodę z tańcem zaczęła 30 lat temu, w Szkole Tańca MiM w Starachowicach, gdzie była tancerką, instruktorem i choreografem grup dziecięcych i młodzieżowych oraz prowadziła zajęcia dla Pań. Jest byłą tancerką i instruktorem grup początkujących w Kieleckim Teatrze Tańca.

Wielokrotnie szkoliła się u najlepszych pedagogów tańca takich jak: Elżbieta Szlufik- Pańtak, Grzegorz Pańtak, Thierry Verger, Nadia Kodiche, Jean Claude Marginale, Allasan Watt, Piotr Galiński, Jirina Nowakowska, Katarzyna Skawińska.

30 lat tańca spowodowało, że na swoim koncie ma niezliczone ilości występów na turniejach tańca, koncertach, teledyskach a nawet w serialu.

Zajęcia z Panią Asią charakteryzują się dużą dawką pozytywnej energii, głośną muzyką, świetną zabawą i dużą dawką TAŃCA!!!